Skip to main content

Chcesz sprzedać auto?

Chcesz sprzedać auto?

Zaufaj rodzinnej firmie z tradycją.

Zaufaj rodzinnej firmie z tradycją.

Dojeżdżamy do Klienta, płacimy od ręki.
Zwracamy opłaconą składkę z polisy OC.
Dbamy o umowę i kwestie urzędowe.

Kupujemy auta sprawne i uszkodzone.
Nie kupujemy aut skorodowanych.
Nie robimy auto kasacji. 

Działamy od 1991 roku. Oferujemy uczciwe ceny.

Dojeżdżamy do Klienta, płacimy od ręki. Zwracamy opłaconą składkę z polisy OC. Dbamy o umowę i kwestie urzędowe. Kupujemy auta sprawne i uszkodzone. Nie kupujemy aut skorodowanych. Nie robimy auto kasacji. Działamy od 1991 roku. Oferujemy uczciwe ceny.

Skup samochodów Warszawa

Sprzedaj szybko i bezpiecznie swój samochód Sprzedaj szybko i bezpiecznie swój samochód

Sprzedaj samochód szybko i bezpiecznie

Odkupimy od Ciebie samochód, głównie z roczników 2001 – 2022. Interesują nas auta osobowe, zabytkowe, dostawcze i specjalistyczne. Płacimy za samochody realne ceny. Finalizujemy transakcję podpisaniem umowy i wypłaceniem pieniędzy w formie gotówki lub przelewu. Mobilny skup aut na terenie całego Mazowsza.

Zapłacimy realną cenę za twój samochód Zapłacimy realną cenę za twój samochód

Zapłacimy realną cenę za twój samochód

Nie szukamy okazji. Nie bierzemy aut w komis. Płacimy za samochody od ręki, taką cenę by zarówno sprzedającemu jak i kupującemu transakcja się opłacała. Oczywiście, nasza cena nie może być równa wartości rynkowej samochodu, zarabiamy na transakcji by móc prowadzić biznes – jednak robimy to uczciwie.

Zaoszczędź czas i nerwy Zaoszczędź czas i nerwy

Zaoszczędź czas i nerwy

Decydując się nam sprzedać auto oszczędzasz czas i stres związany ze sprzedażą. Nie musisz przejmować się dodawaniem i opłacaniem ogłoszeń, spotkaniami z niezdecydowanymi Kupującymi czy okresem gwarancji przy sprzedaży. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz i na tym sprzedaż Twojego samochodu się kończy.

Mobilny skup samochodów – dojeżdżamy do naszych Klientów

Szybka wycena samochodu

Jeżeli zależy tobie na tym by bezpiecznie i szybko sprzedać samochód, zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy dyspozycyjni codziennie. Możesz skontaktować się z nami telefonicznie, mailowo lub wysłać prośbę o wycenę z formularza.